رده محصول
Call us on
+86-571-61712588
If you have any questions, please contact us
GO >>

ژنراتور اکسیژن بسیار با پایدار اتوماتیک با قیمت رقابتی کارخانه (CE / ISO / ASME / SGS)

ژنراتور اکسیژن بسیار با پایدار اتوماتیک با قیمت رقابتی کارخانه (CE / ISO / ASME / SGS)

چگونه یک نقل قول سریع دریافت کنید؟ دریغ نکنید که ایمیل های ما را با اطلاعات زیر ارسال کنید. 1) جریان جریان O2: _____ Nm3 / ساعت 2) خلوص O2: _____٪ 3) فشار تخلیه O2: _____ بطری 4) نقطه خراش: -45c 5) درخواست O2. 6) سطح دریا محلی شما 7) ولتاژ و فرکانس: ______ V / PH / HZ Yuanda سری KOB ...

Features

مزایای ماشین اکسیژن YUANDA

* بیشترین تکنولوژی قابل اطمینان
* ماژول های جداسازی هوا پیشرفته تر و ارزان تر. مصرف بسیار کم مصرف
* طراحی مهندسی ساده، اجزای کمتر = هزینه نگهداری پایین تر
* عملیات خودکار
* راه حل کلید روشن و قبل از راه اندازی.
* طراحی اسکیت نصب شده، نصب آسان.
* غربال مولكولي و ساختارهاي فولادي طول عمر بيشتري دارند.
* ما یک حالت سرویس در یک حالت را می گیریم، یک مشتری - یک فروشنده - یک مهندس برای نصب مجموعه ای از ماشین اکسیژن


چگونه یک نقل قول سریع دریافت کنید؟

دریغ نکنید که ایمیل های ما را با اطلاعات زیر ارسال کنید.
1) جریان جریان O2: _____ Nm3 / hr
2) خلوص O2: _____٪
3) فشار تخلیه O2: _____ بار
4) نقطه خراش: -45c
5) برنامه O2.             
6) سطح دریا محلی شما           
7) ولتاژ و فرکانس: ______ V / PH / HZ

ژنراتور اکسیژن PSA سری Yuanda KOB

1. مشخصات:
1) خلوص: 28 ~ 95٪
2) ظرفیت: 1 ~ 3000Nm3 / h
3) فشار خروجی: 0.1 ~ 0.6Mpa (0.6 ~ 15.0MPa نیز موجود است)
4) نقطه شبنم: <>
5) نوع: اسکید مونتاژ
6) علامت تجاری: یواندا
7) مبدا: Hangzhou، ژجیانگ، چین
8) تحویل: 3-15 روز
20180425.jpg

2. کنترل کیفیت
مجوز گاز و تکنولوژی YUANDA شما می توانید از کیفیت راه حل YDGET مطمئن شوید. یواندا از بهترین تامین کنندگان و اجزای استفاده می کند. و تمام ژنراتورهای نیتروژن توسط کارشناسان حرفه ای مورد آزمایش قرار می گیرند تا قبل از خروج از کارخانه، همه چیز واجد شرایط باشد.

3. گارانتی
دوره ضمانت نامه مربوط به کالا از YDGET 360 روز پس از اتمام روز نصب و راه اندازی و یا 420 روز پس از دریافت کالا است، هر کدام که پیشتر رخ می دهد.

4. خدمات و پشتیبانی
YDGET ارائه می دهد طیف وسیعی از خدمات برای کمک به شما به حداکثر رساندن مزایای خود را. برای حداکثر راحتی، ما یک قرارداد خدمات ثابت قیمت را بر اساس زمان عملیات یا تقویم ارائه می دهیم
زمان. البته، همه مشتریان می توانند با ما تماس بگیرند در هر زمان. ما همیشه مایل به کمک شما هستیم.
1) مشاوره
راهنما برای کمک به خود، تبادل تجربه و حمایت فردی.
اگر سوالی در مورد عملیات کارخانه دارید یا به عیبجویی نیاز دارید، ما به شما از طریق تلفن یا در نوشتن به شما مشاوره می دهیم. تماس مستقیم با شما برای ما بسیار مهم است؛ زیرا مبنایی برای همکاری دائمی به عنوان همکار به سود هر دو طرف است.
2) راه اندازی
به طور سیستماتیک از پذیرش نهایی نصب تا تایید عملیات مناسب و ویژگی های تضمین شده. این شامل آزمون های عملیاتی گسترده، پر کردن حرفه ای با جاذب و کاتالیزور، راه اندازی مناسب، تنظیم مطلوب پارامترهای عملکرد و بررسی تمام توابع ایمنی است. در همان زمان ما پرسنل عملیاتی خود را در عمل و کارخانه کارخانه آموزش می دهیم.
3) خدمات قطعات یدکی
در سراسر جهان، سریع و کم هزینه در طول عمر کامل کارخانه خود را. برچسب گذاری مجزا از تمام اجزای گیاهی که توسط ما انجام می شود، ما را قادر می سازد تا به طور واضح قطعات قطعات مورد نیاز شما را شناسایی کنیم. ما شما را با محصولاتی طراحی شده برای زندگی طولانی و کارآیی اقتصادی عرضه می کنیم.
برای اصلاح و گسترش، ما به دنبال راه حل مطلوب و اقتصادی برای هدف شخصی خود هستیم.
4) تعمیر و نگهداری / اصلاح
بازرسی و نگهداری منظم، عملیات دائمی را تضمین می کند، از آسیب جلوگیری می کند و از شکست های غیر منتظره جلوگیری می کند. در جریان تعمیر و نگهداری / تجدید نظر ما تمام اجزای مربوطه را برای عملکرد و وضعیت، نقص مبادله، قطعات مورد استفاده و فرسوده بررسی می کنیم و پس از آن به طور مطلوب، کارخانه خود را به شرایط عملیاتی ارائه می کنیم. بسته به اندازه گیاه و
محدوده کاری، محدوده خدمات ما شامل برنامه ریزی دقیق تجدید نظر و هماهنگی و نظارت بر پیمانکاران می باشد. به عنوان یک موضوع، ما مستندات تعمیر و نگهداری را در قالب گزارش ها و توصیه های قطعات یدکی ارائه می دهیم و برنامه های ما را با توجه به نیازهای شما هماهنگ می کنیم.
5) آموزش
دانشی برای کارکنان شما.
عملیات، تعمیر و نگهداری و تعمیر، تجهیزات اندازه گیری و کنترل الکتریکی و یا مهندسی فرآیند - ما به کارشناسان ما به شما آموزش ویژه ای ارائه می دهیم. این که آیا در محل کار با theplant خود، و یا در محل ما، ما بر روی سوالات و مشکلات خود تمرکز می کنند.


5. چرا ژنراتور اکسیژن YUANDA PSA را انتخاب می کنید؟
YDGET.com در زمینه ساخت، تامین و متخصصین یک سری تخصصی از واحدهای اکسیژن PSA که به طور کامل اتوماتیک هستند و نیاز به هزینه پایین تولید را دارند، مشغول به کار هستند. این گیاهان در صنایع شیشه ای، صنایع فروزان و صنایع فولاد بسیار مورد نیاز هستند. ما ارائه دهندگان معتبر و آسان برای نصب گیاهان است که در اجرای بسیار کارآمد هستند. این گیاهان از طریق فرایند بررسی کیفیت مختلف از طریق اطمینان از بهترین نتیجه در پایان مشتری عبور می کنند. مشتری می تواند از این گیاهان کیفی به عنوان مورد نیاز و نیاز خود استفاده کند.
* خلوص اکسیژن بالا
گیاهان ژنراتور اکسیژن PSA به تولید اکسیژن خلوصی از هوای فشرده کمک می کنند. این خلوص اکسیژن نیز ممکن است توسط سیستم های فریزر تامین شود، اما تنها با حجم مصرف زیاد قابل تشخیص است. ژنراتورهای اکسیژن با استفاده از تکنولوژی z MS (غربال مولکولی zoliet) برای تولید یک منبع مداوم اکسیژن خلوص فوق العاده و با کمپرسورهای داخلی و یا بدون آن استفاده می کنند.
* کم هزینه های عملیاتی
با جایگزینی از تأسیسات جداسازی هوا، تأثیرات تولید نیتروژن بیشتر از 50 درصد است. [نیازمند منبع]
هزینه خالص اکسیژن تولید شده توسط ژنراتورهای اکسیژن به طور قابل توجهی کمتر از هزینه اکسیژن بطری یا مایع است.
* ژنراتورهای اکسیژن تاثیر کمتری بر محیط زیست ایجاد می کنند
تولید گاز اکسیژن یک رویکرد پایدار، سازگار با محیط زیست و کارآمد برای تهیه گاز طبیعی پاک، پاک و خشک است. در مقایسه با انرژی مورد نیاز برای یک گیاه جداسازی هوا و نیروی مورد نیاز برای حمل اکسیژن مایع از گیاه به تسهیلات، تولید اکسیژن مصرف انرژی کمتر و ایجاد گازهای گلخانه ای بسیار کمتر.


6. ویژگی های محصول
1. اتوماسیون کامل
تمام سیستم ها برای عملیات بدون حضور و تنظیم خودکار تقاضای اکسیژن طراحی شده اند.
2. نیاز فضایی پایین
طراحی و ابزار اندازه گیری گیاه را بسیار جمع و جور، مونتاژ بر روی اسکایپ، پیش ساخته و عرضه از کارخانه.
3. راه اندازی سریع
زمان شروع تا حدودی 30 دقیقه است تا خلوص اکسیژن مورد نظر را بدست آورید. بنابراین این واحدها را می توان به عنوان تغییرات تقاضای اکسیژن ON / OFF روشن کرد.
4. قابلیت اطمینان بالا
این برای عملیات پیوسته و پایدار با خلوص اکسیژن ثابت بسیار قابل اعتماد است. زمان در دسترس بودن گیاهان همیشه بهتر از 93٪ است.
5. زندگی سیل های مولکولی زئولیت
زندگی حیوانات مولکولی سئولیت مورد انتظار بیش از 10 سال است یعنی زمان کل کارخانه اکسیژن. بنابراین هیچ هزینه جایگزینی.
6. سرمایه گذاری پایین و مصرف انرژی
7. عملیات ساده و نگهداری

Hot Tags: ژنراتور اکسیژن بسیار فعال با پایدار با قیمت کارخانه رقابتی (CE / ISO / ASME / SGS)، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، صادرکنندگان، فروشنده، خرید
محصولات مرتبط
E-mail to us
رده محصول
To learn more, please click into each category ...