رده محصول
Call us on
+86-571-61712588
If you have any questions, please contact us
GO >>

ژنراتور ناسازگار PSA کاملا اتوماتیک

ژنراتور ناسازگار PSA کاملا اتوماتیک

نمای کلی 1. ژجیانگ Yuanda شرکت تجهیزات جدا کننده هوا، LTD. دارای طیف وسیعی از ژنراتور نیتروژن و اکسیژن PSA، نیتروژن غشا و ژنراتور اکسیژن، سیستم های تصفیه نیتروژن و غیره، و به طور گسترده ای در صنایع نفت، نفت و گاز، مواد شیمیایی، الکترونیک، ...

Features

خلاصه 1.Company
ژجیانگ Yuanda تجهیزات جدا کننده هوا، شرکت، محدود. دارای تعدادی از ژنراتورهای نیتروژن و اکسیژن PSA، ژنراتور نیتروژن غشا و اکسیژن، سیستم های تصفیه نیتروژن و غیره و به طور گسترده ای در صنایع نفت، نفت و گاز، مواد شیمیایی، الکترونیک، متالورژی، زغال سنگ، دارو، هوا فضا، خودرو، شیشه، پلاستیک، مواد غذایی، درمان پزشکی، دانه، و غیره. با تحقیقات سالانه در زمینه تکنولوژی جداسازی هوا و تجربه های راه حل های غنی در صنایع مختلف، YDGET در تلاش است تا مشتریان خود را با راه حل های حرفه ای تر گازهای قابل اطمینان، ارزان تر و راحت تر ارائه دهد.
ما یک تیم حرفه ای با تجربه داریم که همیشه آماده ارائه خدمات می باشد. مهندسان فروش به دقت مورد نیاز خود را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهند و راه حل های مناسب برای شما ارائه می دهند. سیستم خدمات پس از فروش، پاسخ سریع به مشکلات شما را ظرف 24 ساعت و قطعنامه های آنها در کوتاه ترین زمان ممکن تضمین می کند. YDGET مسئول خدمات پس از فروش به ژنراتورهای نیتروژن / اکسیژن و دیگر تجهیزات مرتبط با ما است.
YDGET به تامین مشتریان خود با راه حل های جداسازی هوا، خدمات ارزان تر و ارزان تر و خدمات حرفه ای اختصاص یافته است.2. چرا ژنراتور نیتروژن PSA را انتخاب می کنید؟
خلوص نیتروژن بالا
گیاهان ژنراتور نیتروژن PSA به تولید نیتروژن خلوص بالا از هوا که سیستم های غشایی قادر به ارائه - تا 99.9995٪ نیتروژن. این خلوص نیتروژن نیز ممکن است توسط سیستم های فریزر تامین شود، اما آنها تنها با حجم مصرف بسیار قابل ملاحظه ای پیچیده تر و قابل توجیه هستند. ژنراتورهای نیتروژن از تکنولوژی CMS (غربال مولکولی کربن) استفاده می کنند تا به طور مداوم از نیتروژن خلوص فوق العاده بالا تهیه شوند و با کمپرسور داخلی یا بدون آن در دسترس باشند.
هزینه های کم هزینه
با جایگزینی از تأسیسات جداسازی هوا، تأثیرات تولید نیتروژن بیشتر از 50 درصد است. [نیازمند منبع]
هزینه خالص نیتروژن تولید شده توسط ژنراتور نیتروژن به طور قابل توجهی کمتر از هزینه نیتروژن بطری یا مایع است.
ژنراتورهای نیتروژن تأثیر کمتری بر محیط زیست ایجاد می کنند
تولید گاز نیتروژن یک روش پایدار، سازگار با محیط زیست و کارآمد برای تهیه گاز نیتروژن خالص، تمیز و خشک است. در مقایسه با انرژی مورد نیاز برای یک گیاه جداسازی فریزر و انرژی مورد نیاز برای انتقال نیتروژن مایع از گیاه به تسهیلات، تولید نیتروژن انرژی کمتر مصرف می کند و گازهای گلخانه ای را به مراتب کمتری تولید می کند.

3. چرا ژنراتور نیتروژن PSA سری Yuanda KNA را انتخاب کنید
مشخصات
1) خلوص: 95-99.9999 درصد
2) ظرفیت: 5-8000Nm3 / h
3) فشار خروجی: 0-0.8Mpa (1.0 ~ 15.0MPa نیز موجود است)
4) نقطه شبنم: -45 درجه -70
ویژگی های فنی
1) دریچه های پنوماتیک وارداتی، با استفاده از زندگی بیش از 3 میلیون بار؛
2) زیمنس PLC برنامه کنترل هوشمند، عملیات آسان و پایدار؛
3) تکنولوژی انتشار اسپری توپ سرامیکی خاص باعث توزیع جریان هوا می شود. بهبود کارایی جذب برای جاذب؛
4) فشرده سازی سیلندر نیروی خود (شماره ثبت: ZL-200820168079.9) برای حفاظت از زندگی استفاده از غربال مولکولی کربن؛
5.) پر شدن لرزش گریز از مرکز (شماره ثبت: ZL-200820168078.4) به طور موثر حداکثر حجم پر شدن را تضمین می کند.4. نیتروژن / اکسیژن گاز نرمال معمول


5 حمل و نقل بسته و برخی از کاربران نهایی


6. کنترل کیفیت
مجوز گاز و تکنولوژی YUANDA شما می توانید از کیفیت راه حل YDGET مطمئن شوید. یواندا از بهترین تامین کنندگان و اجزای استفاده می کند. و تمام ژنراتورهای نیتروژن توسط کارشناسان حرفه ای مورد آزمایش قرار می گیرند تا قبل از خروج از کارخانه ، همه چیز واجد شرایط باشد.

7. گارانتی
دوره ضمانت نامه مربوط به کالا از YDGET 360 روز پس از اتمام روز نصب و راه اندازی و یا 420 روز پس از دریافت کالا است، هر کدام که پیشتر رخ می دهد.

8. خدمات و پشتیبانی
YDGET ارائه می دهد طیف وسیعی از خدمات برای کمک به شما به حداکثر رساندن مزایای خود را. برای حداکثر راحتی، ما یک قرارداد خدمات ثابت قیمت را بر اساس زمان عملیات یا تقویم ارائه می دهیم
زمان. البته، همه مشتریان می توانند با ما تماس بگیرند در هر زمان. ما همیشه مایل به کمک شما هستیم.
1) مشاوره
راهنما برای کمک به خود، تبادل تجربه و حمایت فردی.
اگر سوالی در مورد عملیات کارخانه دارید یا به عیبجویی نیاز دارید، ما به شما از طریق تلفن یا در نوشتن به شما مشاوره می دهیم. تماس مستقیم با شما برای ما بسیار مهم است؛ زیرا مبنایی برای همکاری دائمی به عنوان همکار به سود هر دو طرف است.
2) راه اندازی
به طور سیستماتیک از پذیرش نهایی نصب تا تایید عملیات مناسب و ویژگی های تضمین شده. این شامل آزمون های عملیاتی گسترده، پر کردن حرفه ای با جاذب و کاتالیزور، راه اندازی مناسب، تنظیم مطلوب پارامترهای عملکرد و بررسی تمام توابع ایمنی است. در همان زمان ما پرسنل عملیاتی خود را در عمل و کارخانه کارخانه آموزش می دهیم.
3) خدمات قطعات یدکی
در سراسر جهان، سریع و کم هزینه در طول عمر کامل کارخانه خود را. برچسب گذاری مجزا از تمام اجزای گیاهی که توسط ما ارائه می شود، ما را قادر می سازد تا به طور واضح قطعات مورد نیاز شما را شناسایی کنیم. ما شما را با محصولاتی طراحی شده برای زندگی طولانی و کارآیی اقتصادی عرضه می کنیم.
برای اصلاح و گسترش، ما به دنبال راه حل مطلوب و اقتصادی برای هدف شخصی خود هستیم.
4) تعمیر و نگهداری / اصلاح
بازرسی و نگهداری منظم، عملیات دائمی را تضمین می کند، از آسیب جلوگیری می کند و از شکست های غیر منتظره جلوگیری می کند. در جریان تعمیر و نگهداری / تجدید نظر ما تمام اجزای مربوطه را برای عملکرد و وضعیت، نقص مبادله، قطعات مورد استفاده و فرسوده بررسی می کنیم و پس از آن به طور مطلوب، کارخانه خود را به شرایط عملیاتی ارائه می کنیم. بسته به اندازه گیاه و
محدوده کاری، محدوده خدمات ما شامل برنامه ریزی دقیق تجدید نظر و هماهنگی و نظارت بر پیمانکاران می باشد. به عنوان یک موضوع، ما مستندات تعمیر و نگهداری را در قالب گزارش ها و توصیه های قطعات یدکی ارائه می دهیم و برنامه های ما را با توجه به نیازهای شما هماهنگ می کنیم.
5) آموزش
دانشی برای کارکنان شما.
عملیات، تعمیر و نگهداری و تعمیر، تجهیزات اندازه گیری و کنترل الکتریکی و یا مهندسی فرآیند - ما به کارشناسان ما به شما آموزش ویژه ای ارائه می دهیم. این که آیا در محل کار با theplant خود، و یا در محل ما، ما بر روی سوالات و مشکلات خود تمرکز می کنند.

9. چگونه می توانید نقل قول سریع؟
دریغ نکنید که ایمیل های ما را با اطلاعات زیر ارسال کنید.
1) جریان جریان N2: _____ Nm3 / hr
2) خلوص N2: _____٪
3) فشار تخلیه N2: _____ بار
4) ولتاژ و فرکانس: ______ V / PH / HZ
5) کاربرد نیتروژن.

10. ژجیانگ Yuanda تجهیزات جداسازی تجهیزات Co.Ltd.
افزودن: منطقه صنعتی Gaoqiao، Hangzhou، ژجیانگ، چین 311402
تلفن: + 86-571-61712588 فکس: + 86-571-61712599
تماس: جین کیان
wechat: 13588376592

Sales@ydget.com


Hot Tags: ژنراتور نانو ژنراتور کامل psa، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، صادرکنندگان، فروشنده، خرید
محصولات مرتبط
E-mail to us
رده محصول
To learn more, please click into each category ...