رده محصول
Call us on
+86-571-61712588
If you have any questions, please contact us
GO >>

آخرین هوای خنک کننده هوای فشرده

آخرین هوای خنک کننده هوای فشرده

نمای کلی 1. ژجیانگ Yuanda شرکت تجهیزات جدا کننده هوا، LTD. دارای تعدادی از ژنراتور نیتروژن و اکسیژن PSA، ژنراتور نیتروژن غشا و اکسیژن، سیستم های تصفیه نیتروژن، خشک کن هوا سردخانه، خشک کن هوا جذب، فیلتر هوا، جدا کننده هوا، کولر هوا و غیره، و ...

Features

خلاصه 1.Company

ژجیانگ Yuanda تجهیزات جدا کننده هوا، شرکت، محدود. دارای تعدادی از ژنراتورهای نیتروژن و اکسیژن PSA، ژنراتور نیتروژن غشا و اکسیژن، سیستم های تصفیه نیتروژن، خشک کن هوا یخچال، خشک کن هوا جذب، فیلتر هوا، جدا کننده هوا، کولر هوا و غیره، و به طور گسترده ای در صنایع نفت، نفت و گاز استفاده می شود YDGET با ارائه خدمات به مشتریان خود، با تحقیقات سالانه در زمینه تکنولوژی جداسازی هوا و تجربه های راه حل های غنی در صنایع مختلف، قابل اعتماد، ارزان تر، راحت تر راه حل های حرفه ای گاز.
ما یک تیم حرفه ای با تجربه داریم که همیشه آماده ارائه خدمات می باشد. مهندسان فروش به دقت مورد نیاز خود را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهند و راه حل های مناسب برای شما ارائه می دهند. سیستم خدمات پس از فروش، پاسخ سریع به مشکلات شما را ظرف 24 ساعت و قطعنامه های آنها در کوتاه ترین زمان ممکن تضمین می کند. YDGET مسئول خدمات پس از فروش به ژنراتورهای نیتروژن / اکسیژن و دیگر تجهیزات مرتبط با ما است.
YDGET به تامین مشتریان خود با راه حل های جداسازی هوا، خدمات ارزان تر و ارزان تر و خدمات حرفه ای اختصاص یافته است.


2. چرا YDGET را انتخاب می کنید؟
YDGET.com در تولید، عرضه و متخصص در یک محدوده منحصر به فرد از PSA نیتروژن و اکسیژن ژنراتور، نیتروژن غشا و ژنراتور اکسیژن، سیستم های تصفیه نیتروژن، خشک کن هوا سردخانه، خشک کن هوا جذب، فیلتر هوا، جدا کننده هوا، کولر هوا و غیره که کاملا اتوماتیک هستند و نیاز به کم هزینه تولید دارند. این گیاهان در صنایع شیشه ای، صنایع فروزان و صنایع فولاد بسیار مورد نیاز هستند. ما ارائه دهندگان معتبر و آسان برای نصب گیاهان است که در اجرای بسیار کارآمد هستند. این گیاهان از طریق فرایند بررسی کیفیت مختلف از طریق اطمینان از بهترین نتیجه در پایان مشتری عبور می کنند. مشتری می تواند از این گیاهان کیفی به عنوان مورد نیاز و نیاز خود استفاده کند.
خلوص اکسیژن / نیتروژن بالا
گیاهان ژنراتور نیتروژن PSA به تولید نیتروژن خلوص بالا از هوا که سیستم های غشایی قادر به ارائه آن نیستند - تا 99.9995 درصد نیتروژن. این خلوص نیتروژن نیز ممکن است توسط سیستم های فریزر تامین شود، اما آنها تنها با حجم مصرف بسیار قابل ملاحظه ای پیچیده تر و قابل توجیه هستند. ژنراتورهای نیتروژن از تکنولوژی CMS (غربال مولکولی کربن) استفاده می کنند تا به طور مداوم از نیتروژن خلوص فوق العاده بالا تهیه شوند و با کمپرسور داخلی یا بدون آن در دسترس باشند.
هزینه های کم هزینه
با جایگزینی از تأسیسات جداسازی هوا، تأثیرات تولید نیتروژن بیشتر از 50 درصد است. [نیازمند منبع]
هزینه خالص نیتروژن تولید شده توسط ژنراتور نیتروژن به طور قابل توجهی کمتر از هزینه نیتروژن بطری یا مایع است.
ژنراتورهای نیتروژن / اکسیژن بر محیط تاثیر کمتری دارند
تولید گاز نیتروژن یک روش پایدار، سازگار با محیط زیست و کارآمد برای تهیه گاز نیتروژن خالص، تمیز و خشک است. در مقایسه با انرژی مورد نیاز برای یک گیاه جداسازی فریزر و انرژی مورد نیاز برای انتقال نیتروژن مایع از گیاه به تسهیلات، تولید نیتروژن انرژی کمتر مصرف می کند و گازهای گلخانه ای را به مراتب کمتری تولید می کند.

3.Yuanda KAD یخچال فشرده خشک کن هوا
3.1 اصل کار
خشک کن های خنک کننده رطوبت را از هوای فشرده به دمای نقطه ی خنثی خاص حذف می کنند. دمای هوا که می تواند قبل از اینکه بخار آب شروع به خنک شدن کند، خنک می شود. جداساز برای جدا کردن گاز و مایعات و پس از آن آب از طریق دریچه تخلیه اتوماتیک برای رسیدن به هدف رطوبت گیر منجمد استفاده می شود. در ضمن، مواد جامد بیش از 3 میکرومولار و محتوای میکرو روغن در هوای فشرده فیلتر شده اند تا اطمینان حاصل شود که کیفیت هوا تمیز و خشک باشد.
3.2 ویژگی های فنی
+ پذیرش کمپرسور خنک کننده نام تجاری بین المللی، عملکرد پایدار، سر و صدای کم، مصرف انرژی کم.
+ قطعات تبرید با استفاده از دانمارک. نام تجاری Danfoss (DANFOSS).
+ هوا فشرده از طریق قطعات برای درمان اسپری جریان دارد.
+ طراحی منحصر به فرد جداسازی گاز و مایعات، فاضلاب به طور کامل.
3.3 اطلاعات فنی خشک کن هوا سرد هوا
+ فشار کاری: 0.2 ~ 1.0MPa (1.0 ~ 3.0MPa در دسترس است)
+ نقطه خورشید: -23 ºC
+ خنک کننده: هوا سرد
+ دمای هوا ورودی: ≤45 ºC
+ دمای محیط: ≤38 ºC4. نیتروژن / اکسیژن گاز نرمال معمول


5 حمل و نقل بسته و برخی از کاربران نهایی


6. کنترل کیفیت
مجوز گاز و تکنولوژی YUANDA شما می توانید از کیفیت راه حل YDGET مطمئن شوید. یواندا از بهترین تامین کنندگان و اجزای استفاده می کند. و تمام ژنراتورهای نیتروژن توسط کارشناسان حرفه ای مورد آزمایش قرار می گیرند تا قبل از خروج از کارخانه ، همه چیز واجد شرایط باشد.

7. گارانتی
دوره ضمانت نامه مربوط به کالا از YDGET 360 روز پس از اتمام روز نصب و راه اندازی و یا 420 روز پس از دریافت کالا است، هر کدام که پیشتر رخ می دهد.

8. خدمات و پشتیبانی
YDGET ارائه می دهد طیف وسیعی از خدمات برای کمک به شما به حداکثر رساندن مزایای خود را. برای حداکثر راحتی، ما یک قرارداد خدمات ثابت قیمت را بر اساس زمان عملیات یا تقویم ارائه می دهیم
زمان. البته، همه مشتریان می توانند با ما تماس بگیرند در هر زمان. ما همیشه مایل به کمک شما هستیم.
1) مشاوره
راهنما برای کمک به خود، تبادل تجربه و حمایت فردی.
اگر سوالی در مورد عملیات کارخانه دارید یا به عیبجویی نیاز دارید، ما به شما از طریق تلفن یا در نوشتن به شما مشاوره می دهیم. تماس مستقیم با شما برای ما بسیار مهم است؛ زیرا مبنایی برای همکاری دائمی به عنوان همکار به سود هر دو طرف است.
2) راه اندازی
به طور سیستماتیک از پذیرش نهایی نصب تا تایید عملیات مناسب و ویژگی های تضمین شده. این شامل آزمون های عملیاتی گسترده، پر کردن حرفه ای با جاذب و کاتالیزور، راه اندازی مناسب، تنظیم مطلوب پارامترهای عملکرد و بررسی تمام توابع ایمنی است. در همان زمان ما پرسنل عملیاتی خود را در عمل و کارخانه کارخانه آموزش می دهیم.
3) خدمات قطعات یدکی
در سراسر جهان، سریع و کم هزینه در طول عمر کامل کارخانه خود را. برچسب گذاری مجزا از تمام اجزای گیاهی که توسط ما ارائه می شود، ما را قادر می سازد تا به طور واضح قطعات مورد نیاز شما را شناسایی کنیم. ما شما را با محصولاتی طراحی شده برای زندگی طولانی و کارآیی اقتصادی عرضه می کنیم.
برای اصلاح و گسترش، ما به دنبال راه حل مطلوب و اقتصادی برای هدف شخصی خود هستیم.
4) تعمیر و نگهداری / اصلاح
بازرسی و نگهداری منظم، عملیات دائمی را تضمین می کند، از آسیب جلوگیری می کند و از شکست های غیر منتظره جلوگیری می کند. در جریان تعمیر و نگهداری / تجدید نظر ما تمام اجزای مربوطه را برای عملکرد و وضعیت، نقص مبادله، قطعات مورد استفاده و فرسوده بررسی می کنیم و پس از آن به طور مطلوب، کارخانه خود را به شرایط عملیاتی ارائه می کنیم. بسته به اندازه گیاه و
محدوده کاری، محدوده خدمات ما شامل برنامه ریزی دقیق تجدید نظر و هماهنگی و نظارت بر پیمانکاران می باشد. به عنوان یک موضوع، ما مستندات تعمیر و نگهداری را در قالب گزارش ها و توصیه های قطعات یدکی ارائه می دهیم و برنامه های ما را با توجه به نیازهای شما هماهنگ می کنیم.
5) آموزش
دانشی برای کارکنان شما.
عملیات، تعمیر و نگهداری و تعمیر، تجهیزات اندازه گیری و کنترل الکتریکی و یا مهندسی فرآیند - ما به کارشناسان ما به شما آموزش ویژه ای ارائه می دهیم. این که آیا در محل کار با theplant خود، و یا در محل ما، ما بر روی سوالات و مشکلات خود تمرکز می کنند.

9. چگونه می توانید نقل قول سریع؟
دریغ نکنید که ایمیل های ما را با اطلاعات زیر ارسال کنید.
1) F نرخ پایین: _____ Nm3 / hr
2) نقطه خاك: _____ ºC
3) فشار ورودی : _____ بار
4) دمای ورودی هوا: _____ ºC
5) برنامه

10. ژجیانگ Yuanda تجهیزات جداسازی تجهیزات Co.Ltd.
افزودن: منطقه صنعتی Gaoqiao، Hangzhou، ژجیانگ، چین 311402
تلفن: + 86-571-61712588 فکس: + 86-571-61712599
تماس: جین کیان


Hot Tags: چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، صادرکنندگان، فروشنده، خرید، آخرین تهویه هوای فشرده شده یخچال و فریزر
محصولات مرتبط
E-mail to us
رده محصول
To learn more, please click into each category ...